W jakim miesiącu jechać na wyspę Bali

bali

Wakacje, znów będą wakacje

Kiedy planujemy wakacje w Polsce najbardziej zależy nam na tym aby nasz urlop przypadał w okresie wakacyjnym. Najczęściej powodem jest to, że również nasze dzieci mają w tym czasie wakacje. Poza tym, w tym okresie powinna być najlepsza pogoda. Jak wiemy jest to jednak tylko założenie, które coraz rzadziej się sprawdza. Może zdarzyć się także tak, że w firmie, w której pracujemy nie zawsze dostaniemy urlop w wymarzonym czasie. Na przykład ze względu na wzmożoną  produkcję nie mamy szans na urlop na przełomie lipca i sierpnia. Wtedy musimy zadowolić się innym terminem, z pozoru mniej atrakcyjnym. Jednakże jeśli myślimy o spędzeniu urlopu za granicą, spokojnie znajdziemy miejsce, w którym będziemy mogli cieszyć się piękną pogodą także poza sezonem. Jednym z takich miejsc jest właśnie wyspa Bali.

W jakim miesiącu jechać na wyspę Bali

Tak jak mówiliśmy, na wyspie Bali będziemy cieszyć się świetną pogodą przez cały rok. Jeśli więc zastanawiacie się w jakim miesiącu jechać na wyspę Bali odpowiedz jest prosta. Możecie udać się na urlop w jakim miesiącu macie ochotę czy tez możliwość. Kiedy waszym marzeniem było zawsze spędzić wakacje w malowniczym miejscu, gdzie od rana do wieczora będzie świeciło słońce i będą wysokie temperatury. Jeśli chcecie przenieść się do krainy tak odmiennej od tego co macie na co dzień. Kiedy chcecie poznać miejsce jednocześnie dzikie ale i otwarte na turystów, dzięki czemu zapewniające wczasy na najwyższym poziomie. Wyspa Bali to miejsce właśnie dla was.

Pora deszczowa na Bali

Kiedy zastanawiacie się w jakim miesiącu jechać na wyspę Bali, a ktoś wspomniał wam o porze deszczowej, która tam występuje. Powinniście wiedzieć więc, że nie jest to tak straszne jak wygląda. Deszcze na wyspie Bali nie mają nic wspólnego z tymi w naszym kraju. Deszcz to tylko deszcz i nie idzie w parze z całym pochmurnym dniem. Deszcze na Bali, owszem są gwałtowne, jednakże krótkotrwałe. Już po godzinie intensywnych opadów nad wyspę z powrotem wraca słońce i jak gdyby nigdy nic dalej możemy cieszyć się wspaniałą pogodą. pora deszczowa to okres od października do kwietnia. Jeśli jednak dobrze zaplanujemy dzień, a chwilę deszczu przeznaczymy na zjedzenie posiłku lub na odpoczynek, wcale nie zauważymy tego przejściowego pogorszenia pogody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Turystyczne Bali

Indonezja Bali to jedna z najczęściej wybieranych wysp Indonezji na spędzenie rajskich wakacji. Jak pewnie...

Zamknij