Atrakcyjne gadżety reklamowe – kilka najlepszych przykładów

0

Każda firma powinna posiadać swoje gadżety reklamowe. Dodawane do zamówień lub wręczane partnerom handlowym są dobrym sposobem na wyrażenie troski o daną relację i zadowolenie klienta. Otwieracze do butelek z logo, gadżety antystresowe, kubki – możliwych opcji jest mnóstwo! Dzisiaj przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji, które sprawdzą się w przypadku każdej firmy. 

Atrakcyjne gadżety reklamowe – kilka najlepszych przykładów

Szukasz idealnych gadżetów, za pomocą których mógłbyś reklamować swoją firmę? Obecnie istnieje pod tym względem wiele dostępnych możliwości. Najlepiej w roli takich gadżetów sprawdzają się przedmioty codziennego użytku, które z pewnością przydadzą się osobom, którym je dajemy. Jedynie inwestując w praktyczne gadżety, mamy pewność, że będą one towarzyszyć klientom i kontrahentom, przypominając im jednocześnie o naszej firmie. W dzisiejszym artykule znajdziesz kilka propozycji, które z pewnością przypadną Ci do gustu. 

Gadżet 2 w 1 – otwieracz do butelek z logo

Największą zaletą otwieraczy do butelek z logo jest fakt, że mogą one służyć nie tylko jako narzędzie do zdejmowania kapsli, ale również jako breloki, podstawki czy magnesy. Wśród dostępnych opcji znajdziemy wiele eleganckich i stylowych kształtów. Wystarczy nadrukować logo firmy i wspaniały gadżet będzie gotowy!

Gadżety antystresowe

Podczas pracy w biurze niestety bardzo często towarzyszy nam stres. Zabawnie wyglądające gadżety antystresowe będą miłym gestem zarówno dla pracowników Twojej firmy, jak i kontrahentów. Te niewielkie przedmioty poprzez ich ściskanie pozwalają nam się uspokoić i odprężyć w stresowych sytuacjach. Kształt takiej zabawki możemy bez problemu dopasować do branży, w jakiej działa nasza firma.

Kubki, termosy i zestawy

Do przedmiotów, które towarzyszą nam codziennie, należą różnego rodzaju naczynia do picia. Estetyczne kubki, wygodne termosy i eleganckie zestawy doskonale sprawdzą się jako gadżety reklamowe zarówno dla klientów, jak i partnerów handlowych. Zalicza się je do tych przedmiotów codziennego użytku, których nigdy dosyć, dlatego każdy z pewnością się z nich ucieszy.

Niewielkie gadżety elektroniczne 

Ładowarki, pamięci pendrive oraz powerbanki to wyjątkowo przydatne gadżety, które zawsze warto mieć pod ręką. Jeśli chcemy zorganizować konkurs lub ofiarować prezenty kontrahentom z okazji świąt to taka niewielka elektronika będzie idealnym wyborem. Możliwość przechowywania dużej ilości plików lub naładowania telefonu w awaryjnej sytuacji to coś, co doceni każdy. Ciekawy design i nadrukowane logo sprawią, że taki gadżet z pewnością wpłynie pozytywnie na wizerunek danej marki. 

Dodaj komentarz