Idealna partnerka – właśnie TY!

0
Idealna partnerka - właśnie TY!

Często, zwłaszcza młode dziewczyny zdają sobie to podstawowe pytanie, jak być dobrą żoną czy partnerką. Jest to nie lada wyzwanie, a dogodzenie naszym Panom to czasem też niezły wyczyn. Wiadomą sprawą jest fakt, że każda osoba, każdy partner i partnerka jest najzwyczajniej w świecie inną osobą. Niektórzy Panowie są zadowoleni, gdy ich Kobiety ciągle z nimi rozmawiają, inni czasem Twoje milczenie to prawdziwy prezent dla faceta. Kluczem do bycia idealną partnerką w tak trudnym i różnym świecie jest więc wzajemne zrozumienie oraz akceptacja.

Postaw na wyrozumiałość!

Zrozumienie w związku przekłada się niemalże na każdy aspekt życia. Każda z nas z pewnością potrafi wymienić chwile, w których takiego zrozumienia oczekuje. W związku jednak, gdzie wszystko jest wspólne trzeba czasem wcielić się w rolę partnera i ze zrozumieniem ocenić daną sytuację. Przykładów jest wiele.

Zrozumienie jest potrzebne w chwili, gdy Twój mężczyzna wraca zmęczony po pracy, a Ty masz mu do opowiedzenia najświeższe fakty z życia Twoich przyjaciółek. Przystopuj. Większości Twoich słów i ta nie zapamięta, a nudna rozmowa spotęguje zmęczenie. Zamiast plotek, zaserwuj mu ciepłą herbatę i wtul się w jego ramiona. Cisza i spokój to coś o czym marzył przez długie godziny w pracy.

Słuchaj i zrozum!

Zaplanowałaś romantyczny wieczór filmowy, a Twój partner dzwoni, że właśnie wychodzi z pracy i idzie na piwo z kolegami? Nie denerwuj się! Daj mu odpocząć od siebie. Film możesz obejrzeć sama, a wypady z kumplami nie zdarzają się przecież często. Przymknij oko gdy wróci później niż obiecał. Bądź sobą i bądź zazdrosna, ale nie przesadzaj, tak aby nie czuł się osaczony.

Takich sytuacji, w których facet wymaga od Ciebie zrozumienia jest tysiące. Nie możesz obrażać się za nic ani zamykać go ze sobą w domu. Pozwól mu być sobą. Daj mu swobodną przestrzeń do realizowania swoich pasji. Rozkwitajcie wzajemnie w swoim związku, nie zamykając się przy tym na innych ludzi i swoje dotychczasowe życie. Pamiętaj, że zrozumienie to podstawa sukcesu. Zaoferowana wyrozumiałość z pewnością wróci do Ciebie kiedy Ty sama będziesz jej potrzebować.

Dodaj komentarz