Internetowy skup książek – Siedlce i inne miejscowości w Polsce

0
skup książek - Siedlce

Pomimo technicznego rozwoju oraz dostępności elektronicznych form literatury, zwolenników papierowych książek nie brakuje. Tradycyjne książki zawsze mają w sobie coś unikalnego, jednak mają to do siebie, że ich nadmiar mocno ogranicza miejsce na półkach. Aby więc znaleźć pozycje na nowe książki, trzeba pomyśleć o pozbyciu się tych starych – np. w antykwariacie lub skupie książek.

Tempo współczesności, w której żyjemy sprawia, że mamy coraz mniej czasu. Trudno zatem zebrać się na chęć spakowania niepotrzebnych książek i poszukiwania dla nich miejsca w okolicznym antykwariacie. Na szczęście internetowy skup książek – Siedlce działający na terenie całej Polski rozwiązuje ten problem. Na SkupSzop.pl możesz szybko i wygodnie sprzedać niepotrzebną literaturę lub kupić nową (używaną książkę). Jak to działa? Odpowiadamy!

Skup książek – Siedlce online na terenie całej Polski – dlaczego warto?

Internetowy skup książek – Siedlce SkupSzop.pl to idealny wybór dla wiecznie zabieganych osób, które nie mają czasu na osobistą wizytę w antykwariacie. Niepotrzebnych książek możesz pozbyć się szybko i wygodnie, a przeznaczony zysk możesz przeznaczyć na prywatny użytek, albo na jedną z dwóch fundacji.

Wcale nie musisz nigdzie jechać, ani dzwonić, aby pozbyć się niepotrzebnych książek. Wystarczy, że wejdziesz na stronę SkupSzop.pl i wpiszesz kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać. Kod jest łatwy do zlokalizowania – znajduje się nad kodem kreskowym. Przepisanie go nie zajmie Ci dużo czasu. W zamian uzyskasz cenne informacje nt. ceny, jaką uzyskasz za sprzedaż książki, a także informacje czy skup zechce ją od Ciebie odkupić. W przypadku chęci sprzedaży dużej ilości książek możesz zamiast przepisywać kod, skorzystać z aplikacji dostępnej na Androida i szybko go zeskanować.

Jeśli cena Ci odpowiada, to przejdź do kolejnego kroku – podania danych i wysyłki

Jeśli cena za skup będzie Ci odpowiadać, to jedyne co pozostaje to uzupełnienie danych niezbędnych do sprzedaży. Koniecznie upewnij się, że podajesz dobry numer konta bankowego. Warto przy tym wiedzieć, że SkupSzop.pl określił minimalną kwotę, za jaką możesz sprzedaż książki – wynosi ona 40 zł. Nie ma jednak podanej maksymalnej kwoty – możesz zatem sprzedać tyle książek, ile tylko zechcesz.

Wysłanie przesyłki z książkami to ostatni etap. Możesz poprosić SkupSzop.pl o przysłanie kuriera lub opłacenie wysyłki, którą samodzielnie nadasz. W ciągu 24 godzin od zweryfikowania nadesłanej przesyłki (tj. ocenie stanu książek) otrzymasz pieniądze na Twój rachunek bankowy – albo na fundację WOŚP lub PAH.

Dodaj komentarz