Jak sprawić aby ślub był spełnieniem naszych marzeń

0
ślub spełnieniem marzeń

Każdy człowiek skrycie marzy o poznaniu swojej drugiej połówki, tej, która będzie przy nim na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie, a wcześniej stanie z nim na ślubnym kobiercu.

Marzenie z dzieciństwa

Znaczna część przedstawicielek płci pięknej marzy o tym dniu od dziecka. Od chwili poznania swojego przyszłego męża marzenia te stają się rzeczywistością, a przygotowania do tak wyczekiwanej uroczystości zaczynają się dużo wcześniej. Potrzeba czasu, aby zamówić salę, zespół lub DJ-a, fotografa, kamerzystę, catering, zaprosić wszystkich gości, kupić suknię ślubną oraz garnitur. Dwoje młodych ludzi może nie poradzić sobie z takim wyzwaniem, a przecież ten dzień ma być wyjątkowy, każdy gość musi go dobrze zapamiętać, a co za tym idzie, nie ma miejsca na błędy i niedociągnięcia.

Idealne miejsce na organizację wesela jak z bajki

W takim przypadku z pomocą przybywają osoby zajmujące się organizacja ślubów i wesel Żary. W województwie lubuskim najlepszym wyborem jest zgłosić się do Starego Folwarku.

W Pietrzykowie, niedaleko miejscowości Żary znajduje się przepiękne gospodarstwo agroturystyczne. To miejsce jest niezwykle urokliwe i intrygujące, w sam raz na organizację wesela. Piękne otoczenie i zapierające dech w piersiach krajobrazy, które chcielibyśmy zachować na ślubnych fotografiach. Piękna tego miejsca nie możemy przecież podziwiać tylko na zewnątrz, równie ważne jest wnętrze ośrodka.

W zadbanej, przytulnej, a jednocześnie przestronnej sali podawane są przepyszne, domowe dania. W menu możemy znaleźć tradycyjne polskie dania, które podpasują nawet najbardziej wymagającym gościom. Dzięki temu każdy z nas poczuje się jak na obiedzie u babci, z którego, jak dobrze wiemy, nigdy nie wychodzimy o pustym żołądku. Po dobrym posiłku i całonocnej zabawie każdemu należy się odpoczynek.

Zabawa do białego rana zwieńczona relaksem w komfortowych wnętrzach

Organizując i przeszukując oferty sal weselnych powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie młodzi wraz z zaproszonymi gośćmi będą się bawić. Tego wieczoru mało kto zostaje przy stole zamiast pójść potańczyć, czy to samemu, w parze czy też w grupie. Duży i dobrze wyglądający parkiet taneczny to podstawa by zgromadzone na naszym weselu osoby mogły spędzić dobrze czas i przeżyć niezapomniane chwile.

Po dobrym posiłku i całonocnej zabawie każdemu należy się odpoczynek. Pokoje, jakie oferuje nam Stary Folwark są bardzo duże oraz przestronne. Pięknie udekorowana i umeblowana sypialnia sama nas zachęca do sjesty. W dużym łóżku małżeńskim nowożeńcy mogą zregenerować siły na nadchodzące już za parę godzin poprawiny oraz miło spędzić pierwszą noc jako mąż i żona.

Podsumowując, która para nie skusiłaby się na wesele w Starym Folwarku? Nie dość, że piękna okolica oraz wnętrze, to nie musimy się martwić o organizację oraz mamy pewność, że my oraz nasi goście będziemy dobrze bawić się do samego rana, a śpiące dzieci w tym czasie będą mogły odpocząć na mięciutkich łóżkach. W całym województwie lubuskim nie ma odpowiedniejszego miejsca na przeżycie najpiękniejszego dnia w swoim życiu.

Dodaj komentarz