Żary – malownicza miejscowość, którą warto lepiej poznać

0
pokoje w Starym Folwarku

Miłośnicy historii odkryją wiele atrakcji

Żary to zachwycające miasto znajdujące się w zachodniej części Polski na terenie województwa lubuskiego.  Mimo licznych zniszczeń spowodowanych wojną, można znaleźć tam wiele interesujących zabytków. Żary leżą między dopływem Odry i Nysy, więc jest to też teren atrakcyjny przyrodniczo. Dlatego, warto wybrać się w tamte strony na dłuższy urlop.

Miejsce, w którym odpoczniemy i nacieszymy oko

Podczas pobytu w Żarach można zatrzymać się w Starym Folwarku. Jest to idealne miejsce nie tylko do zatrzymania się na kilka dni, ale także do zorganizowania różnych imprez i eventów. Można wynająć tam wygodne, przytulne i jasne pokoje. Żary to bardzo atrakcyjne miejsce, dlatego warto zatrzymać się tam na dłużej. W Starym Folwarku można się poczuć jak w domu. Drewniane meble i subtelne dekoracje tworzą niepowtarzalny nastrój. Z każdego okna można podziwiać piękne widoki, które zachwycą niejednego miłośnika natury. Dodatkowym atutem jest łazienka z prysznicem oraz aneks kuchenny. Istnieje też możliwość dostawienia specjalnego łóżeczka dla małych dzieci.

Niezapomniane chwile dla każdego

W pensjonacie Stary Folwark znajduje się też specjalna sala gier i zabaw, w której można ciekawie spędzić czas wieczorami lub w razie niepogody. Darmowy minibarek oferuje kawę oraz herbatę, a także przepyszne domowe wypieki. Oczywiście spełnione są takie standardy jak dostęp do Wi-Fi, telewizora czy wygodnych leżaków wypoczynkowych. Stary Folwark jest miejscem niezwykle przyjaznym dla każdej grupy wiekowej. Z myślą o małych dzieciach istnieje możliwość zamontowania specjalnych barierek ochronnych. W ofercie znajdują się także najbardziej potrzebne akcesoria dla maluszka. Ponadto, dostępna jest specjalna oferta dla seniorów. W pakiecie oprócz kosztów za noclegi przewidziano też słodkości na przywitanie, śniadania i specjalny bufet, obiadokolacje, desery oraz szereg darmowych atrakcji takich jak np. możliwość wypożyczenia roweru i innych sportowych sprzętów, wypożyczenie kart i innych gier planszowych i towarzyskich, stały dostęp do Internetu i monitorowany parking. Dla właścicieli bardzo ważny jest komfortowy wypoczynek i relaks seniorów, a także regeneracja w dobrej atmosferze.

Wynajmując w Starym Folwarku wymarzone pokoje Żary stoją przed nami otworem. Ciekawa lokalizacja pensjonatu umożliwia zwiedzenie wielu ciekawych miejsc i spędzenie kilku dni urlopu w spokojnej, zielonej okolicy, pełnej przyrody. W Starym Folwarku można odpocząć i na kilka dni odciąć się od pędu codzienności.

Dodaj komentarz