Co zyskujemy wybierając wczasy godne polecenia?

Okres wakacyjny to pora, gdy zwykle mamy trochę więcej czasu. W telewizji kończy się większość programów oraz seriali, które mają charakter sezonowy, dzieci rozpoczynają dwumiesięczną przerwę szkolną, a dorośli ochoczo korzystają z przysługujących im urlopów. Kiedy nasz dzień przestaje być wypełniony zwykłymi zadaniami, towarzyszącymi nam na co dzień powstaje pewna luka, którą mamy potrzebę wypełnić, tylko w jaki sposób?

Jak wygrać wakacje?

Okazuje się, że można połączyć przyjemne z pożytecznym, dzięki platformie e-Konkursy. Biorąc udział w udostępnianych tam różnego typu konkursach, można efektywnie wykorzystać wolną chwilę, a przy okazji powalczyć o ciekawe nagrody. Ich ilość oraz jakość zależy od firmy, która dany konkurs organizuje. Czasami są to nagrody pieniężne, których wysokość uzależniona jest od zajmowanego miejsca. Innym razem atrakcyjne nagrody rzeczowe obejmujące szeroki zakres produktów: od akcesoriów biurowych, poprzez kosmetyki, aż do robotów kuchennych. Bardzo pożądaną formą nagradzania są vouchery oraz kupony na zakupy, jak i wycieczki zagraniczne. Biorąc udział w konkursach można sobie zafundować urlop w egzotycznym kraju lub na europejskiej plaży.

Możliwość odniesienia zwycięstwa  jest jednym z motywów uczestnictwa ludzi w konkursach internetowych, inne to dobra zabawa oraz sprawdzenie własnych umiejętności. Niektóre z ofert polegają na wykazaniu się kreatywnością, dzięki czemu artyści lub osoby o podobnych zainteresowaniach mają po prostu okazję, by zaprezentować swój talent, a być może zapisać się na trwałe jako twórca hasła reklamowego lub loga firmowego.

Jak wziąć udział? To proste.

Więcej niż myślisz, za mniej niż się spodziewasz

Uczestnictwo w wybranym konkursie jest bardzo łatwe. Wystarczy wejść na stronę e-Konkursy i wybrać interesującą nas kategorię spośród dostępnych. Oczywiście nie jest to jedyna możliwość wyboru. Równie dobrze można się posiłkować czasem trwania, czy oferowanymi nagrodami. Po dokonaniu rozeznania w liście konkursów i wybraniu tego, w którym chcemy wziąć udział, należy zapoznać się z warunkami, jakie stawia jego organizator. Serwis e-Konkursy nie jest bowiem organizatorem konkursów i nie jest odpowiedzialny za przeprowadzenie konkursu, a tylko za jego promocję i udostępnienie szerokiemu gronu odbiorów.

Warunki należy spełnić zgodnie z instruktażem, a następnie według ustalonych reguł-  najczęściej smsem, listownie lub online- zgłosić swoje uczestnictwo. Następnie pozostaje tylko czekać na ogłoszenie zwycięzców i cieszyć się z wymarzonej wygranej.

Dodaj komentarz