Splendour of the Seas – najlepszy statek turystyczny na świecie

0

Jednym z najlepszych dzisiaj statków przeznaczonych do celów turystycznych jest Splendour of the Seas. Wybudowano go w roku 1996, natomiast przeszedł gruntowny remont w roku 2001, dzięki czemu wciąż jest to całkowicie nowoczesny kolos morski.
Jest w stanie ugości na swoim pokładzie ponad 2000 pasażerów, co sprawia, że ludzie chętniej decydują się na rejs z jego udziałem. Na pewno płynąc Splendour of the Seas na pewno przeżyjemy niesamowite wrażenia, gdyż do dyspozycji mamy mnóstwo atrakcji, jednak widoki również potrafią zaprzeć nam dech w piersi. Mamy możliwość odpoczynku na otwartym i dużym pokładzie górnym, gdzie na pewno każdy z nas się zmieści. Do tego możemy liczyć na fachową obsługę. Można tu znaleźć niemalże wszystko, a badani dowodzą, że najczęściej w także podróż wybierają się osoby w kwiecie wieku.

Na samym początku warto wspomnieć, że mamy możliwość wyboru kabiny. Im lepsze i większe udogodnienia, tym oczywiście proporcjonalnie cena wzrośnie. Jednak nie oznacza to, że nie jest to warte naszego wyboru. Możemy skorzystać zarówno z apartamentów, jak i kabin wewnętrznych, ale także pokoi z widokiem na morze lub na główną promenadę. Normą są także pokoje z balkonami, z których możemy podziwiać samemu niezwykłe widoki morza Karaibskiego, a także okoliczne wyspy. Jak wszystkie statki wycieczkowe Splendour of the Seas posiada wiele zalet. Pierwszą z nich są duże przestrzenie które zapewniają maksymalny wlot światła dziennego do nawet najniższych pokładów ze wszystkich kilkunastu, które są dla nas dostępne. W ten sposób na pewno będziemy się tu czuli niezwykle. Wszystko zostało wykonane z najwyższej klasy materiałów, a wszędzie mamy możliwość zobaczenia nowoczesnych ozdób i dekoracji. Jednak sam wygląd to nie wszystko, bowiem mamy możliwość skorzystania z licznych atrakcji. Jedną z nich są na pewno ścianki wspinaczkowe, które powodują, że mamy do dyspozycji świetną zabawę. Jednak to nie koniec atrakcji, mamy także możliwość pójścia do kina, czy też do teatru na ciekawy film, bądź też spektakl.

Jednak rozrywka to nie wszystko, ponieważ trzeba także mieć na to siłę, dlatego zlokalizowano na statku wiele restauracji i barów, które nam w tym pomogą. Jedną z nich jest główna dwupoziomowa restauracja, która daje możliwość zjedzenia pełnowartościowego posiłku w spokoju i wspaniałej atmosferze. Oprócz tego istnieją także bufety, które dają nam możliwość zjedzenia czegoś po drodze, w czasie spaceru. Istnieje także wiele rozrywek sportowych, które dają nam trochę ruchu po spełnionym posiłku. Możemy min. zagrać sobie w golfa, wspinać się ,zagrać w siatkówkę i koszykówkę, czy też skorzystać z jednego z basenów i popływać.

Wszystko, co będziemy robić na pokładzie zależy od nas. Dzięki takiej wspaniałej przygodzie możemy przeżyć naprawdę piękne chwile. Na pewno cały rejs jest odpowiednio przygotowany zarówno pod względem technicznym, jak i merytorycznym, zatem wystarczy tylko zakupić bilet i zacząć planować całą podróż. Warto przeżyć piękne chwile na pokładzie statku Splendour of the Seas.

Dodaj komentarz