Wynajmij dom rodzinny i ciesz się holenderską kulturą!

0
Center Parcs

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Warto więc już teraz zacząć planowanie letniego wyjazdu w towarzystwie znajomych lub rodziny. Zwykle jako kierunek wybieramy morze, to w Polsce lub za granicą. Może w tym roku czas to zmienić i spędzić czas zupełnie inaczej niż dotychczas? Parki wakacyjne w Holandii cieszą się coraz większą popularnością wśród europejczyków. Co takiego oferują, że ludzie wybierają je zamiast egzotycznych wczasów?

Wszystko w jednym miejscu

Holiday park resort Center Parcs (holiday park & resort my center) w Holandii można nazwać dosłownie, wioską wakacyjną. Jest to miejsce pełne atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ośrodek ten oferuje możliwość wypoczynku o każdej porze roku. Aby wybrać się na wakacje do tego miejsca, należy zarezerwować odpowiednio wcześniej domek, który znajduje się na terenie parku. Możliwe jest to poprzez odwiedzenie strony internetowej. Znajdziemy na niej duży wybór apartamentów urządzonych w pięknym, gustownym oraz przytulnym stylu. Zarezerwowanie domku otwiera przed nami możliwość skorzystania ze wszystkich innych atrakcji na terenie Center Parcs, a jest ich naprawdę wiele. Wśród nich znaleźć można na przykład kajaki, windsurfing, czy wspinaczkę. Wszystko zależy od lokalizacji, którą wybierzemy.

Niedoceniona Holandia

Holandia może wydawać się dość nieoczywistym wyborem na kierunek wypoczynku. Jednak nic bardziej mylnego. Kraj ten może pochwalić się nie tylko pięknymi krajobrazami, ale i także wspaniałym i zadbanym otoczeniem. Jest to bowiem jedno z najczystszych miejsc w europie. Holandia dzięki ogromnej ilości parków, rezerwatów przyrody, rzek, jezior oraz dostępu do morza jest świetną lokalizacją do aktywnego wypoczynku z dziećmi. Wydmy, lasy i wrzosowiska zaprą dech każdemu, kto ceni sobie piękno natury.

Architektura tego kraju również robi spektakularne wrażenie, a ludzie nastawieni są bardzo pozytywnie i charakteryzują się swą otwartością.

Aktywny wypoczynek

Center Parcs to świetne miejsca dla osób, które chciałyby wypocząć zarówno w sposób aktywny, jak i tych wolących leżeć nad brzegiem morza lub jeziora. Wyjazd do parku wakacyjnego jest wspaniałym pomysłem na urlop, który zintegruje całą rodzinę, ponieważ wszystkie aktywności można wykonywać wspólnie. Dzieci będą z pewnością zachwycone, kiedy zabierzemy je na rejs łodzią lub do parku rozrywki.

Kolejną zaletą jest bardzo niska cena wypoczynku. Wybierając odpowiedni domek, płacimy bowiem tylko za niego. Nie ma więc znaczenia, ile osób będzie się w nim znajdować. Świetnym pomysłem, jest więc zabranie ze sobą znajomych, czy przyjaciół, ponieważ dzięki temu koszt będzie jeszcze mniejszy.

Dodaj komentarz