Gdzie można dobrze wypocząć – Apartamenty nad morzem Łukęcin

0

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem apartamentu nad morzem, na pewno przeglądasz oferty z miejscowości takich jak Dziwnów, Łeba czy Rewal. Czy nie pomyślałeś jednak, że warto jest zwrócić uwagę również na inne, ciekawe miasteczka, a nie tylko te – kolokwialnie mówiąc – „oklepane”?

Polskie wybrzeże – miejscowości warte odkrycia

Łukęcin to urokliwa osada położona w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Pobierowem a Dziwnówkiem. Znajdziemy tam rozległe plaże, przepiękne wydmy oraz czyste, pełne jodu, morskie powietrze – czyli wszystko, co potrzebne jest do spędzenia udanych wakacji. Miejscowość, według ostatnich raportów, liczy na stałe zaledwie 146 osób. Znajdziemy tam też kilka marketów, knajpek, a także klimatyczny klasztor ojców paulinów. Niedawno, bo w 2017 roku, utworzono tam również rezerwat przyrody o nazwie Klif. O tej miejscowości możemy oczekiwać zatem całkowitego spokoju i ciszy, która pozwoli nam na pełen relaks.

 Apartamenty nad morzem – Łukęcin

Dlaczego warto zdecydować się na kupno apartamentu w Łukęcinie? Z wielu prostych powodów. Jednym z nich jest choćby brak tłumów na ulicach miasteczka, co niewątpliwie pozwala nam skupić się na wyłącznie na wypoczynku, bez wysłuchiwania ciągłego wycia silników samochodów i motocykli, a także ulicznego gwaru turystów. Kolejnym plusem są niższe ceny apartamentów. W miastach takich jak Koszalin, Łeba czy Sopot, oczywistym jest, iż należy liczyć się z bardzo wysokimi kosztami kupna nieruchomości. Ma to swoje powody – są to sławne, duże miejscowości w których każdego lata zastaniemy dziesiątki tysięcy urlopowiczów. W Łukęcinie natomiast, jako że jest to mała mieścina, znajdziemy apartamenty w korzystnej cenie, a także o jakości nie gorszej, niż w dużych miastach. Zdecydowaną zaletą są również walory zdrowotne tego miejsca. Morskie powietrze obfituje w duże ilości jodu, mającego zbawienne działanie dla naszych organizmów. Co więcej, Łukęcin nie należy do miejsc zanieczyszczonych przez spaliny samochodowe, ze względu na mniejszą ilość turystów.

Apartamenty Łukęcin są godne polecenia także poprzez wzgląd na położenie. Mieścina jest na tyle mała, że nie ma znaczenia, czy chcemy wybrać się na plaże, do knajpy, czy do sklepu – podróż w każde miejsce to przysłowiowy „rzut beretem”. Należy wspomnieć również o bardzo dobrym wyposażeniu apartamentów. Prywatne balkony, taras, baseny, zaopatrzenie multimedialne – większości z tych udogodnień można spodziewać się w Łukęcinie.

Tak więc, przeglądając internet w poszukiwaniu apartamentów nad morzem, nie ograniczaj się do dużych miast – wbrew pozorom nie gwarantują one zawsze idealnej jakości kwater. Zwróć uwagę na niedoceniony, klimatyczny Łukęcin, a oferty MegaKot na pewno Cię nie zawiodą.

Dodaj komentarz