Jak wyjechać na wakacje bez ponoszenia kosztów?

0
wygraj wakacje

Zbliżają się wakacje i okres urlopowy, na które większość z nas czeka z utęsknieniem. Wraz z upływającym czasem, coraz intensywniej zastanawiamy się jak spędzić te dwa tygodnie wolne od pracy i służbowych obowiązków. Marzy się bajeczne Bali, z nieustannie ciepłą wodą oraz zapierającymi dech w piersiach widokami.

Tymczasem nie stać nas nawet na wyjazd do położonej o rzut beretem Chorwacji czy Bułgarii. Pewnie i tym razem szczytem marzeń pozostanie domek letniskowy na Mazurach lub pokoik w nadmorskim kurorcie i szczere błagania o to, by chociaż tego lata pogoda dopisała. Wcale jednak nie musi tak być. Dlaczego?

Cóż. Kto gra, ten wygrywa. Zamiast liczenia oszczędności lub odkładania ich przez kilka następnych miesięcy, wystarczy wziąć udział w jednym z konkursów internetowych, w których można zdobyć różnorodne nagrody: od produktów rzeczowych, poprzez bony na zakupy, aż do wycieczek zagranicznych. Czy nie brzmi to jak spełnienie marzeń? Wszystkie niezbędne informacje, a przede wszystkim konkursy internetowe znajdują się pod poniższym: linkiem https://www.e-konkursy.info/. Jakie są najważniejsze zasady? Jak wziąć udział? O tym wszystkim dowiesz się poniżej.

Zaryzykuj, co ci szkodzi?

Strona internetowa serwisu jest bardzo czytelnie zorganizowana, dzięki czemu z łatwością można się po niej poruszać. Po prawej stronie znajduje się kilka zakładek: home, konkursy, dodaj konkurs, forum, faq, na skróty, które dedykowane są potencjalnym uczestnikom, jak i organizatorom konkursów. Jeśli chcesz wziąć udział, wystarczy rozwinąć część poświęconą konkursom. Widoczne wtedy będą wszystkie dostępne kategorie: fotograficzne, aktualne, lokalne, gwarantowane, NON STOP, promocyjne, SMSowe, na blogach, plastyczne oraz nieaktualne. Z kolei zakładka na skróty zawiera m.in. kalendarium, gdzie można sprawdzić, które z propozycji są jeszcze aktywne, a których czas już dobiegł końca. Ponadto, “w lupce” można wyszukać bezpośrednio interesujące nas kwestie.

Mając do wyboru tak liczną ofertę, należy zdecydować, jaka forma konkursu jest dla nas najbardziej interesująca, a przede wszystkim, która z oferowanych nagród spełnia nasze oczekiwania. Po podjęciu tej decyzji wystarczy dokładnie zapoznać się z regulaminem organizatora, a następnie przystąpić do wykonywania konkursowych zadań. Po spełnieniu wszystkich wymagań, pozostaje czekać na rozstrzygnięcie konkursu (miejmy nadzieję pozytywne dla nas).

Kto wie, może za kilka miesięcy zamiast przed ekranem komputera, będziesz opalał się na jednej z przepięknych, balijskich plaż?

Dodaj komentarz