Hotele Legnica – Hotel Nowodworski w Legnicy – poczuj się wyjątkowo!

0

Hotele LegnicaHotel Nowodworski to wyjątkowy hotel, który znajduje się w liczącym sobie blisko 100 lat budynku niegdyś będącym zabudowaniem pałacowym. Jego otoczenie jest iście bajkowe, ponieważ położony jest nad brzegiem rzeki Kaczawy, przy pałacowym parku pełnym starych i urokliwych drzew. Z pokojowych okien roztacza się zapierający wdech widok na ogród hotelowy, rzekę oraz łąki nad Kaczawą.

Hotele Legnica – najlepsza restauracja jest w Hotelu Nowodworskim

W hotelowej restauracji można zjeść pyszne i apetycznie wyglądające potrawy, które tworzone są przez Szefa Kuchni. Jego inspiracją są kolory pór roku, dzięki czemu dania są atrakcyjne dla każdego podniebienia. Osoby poszukujące szlachetnych potraw będą zadowolone, ponieważ Szef Kuchni osobiście dobiera składniki i opracowuje autorskie sposoby na przyrządzenie mięs i innych dań. Wśród specjalności serwowanych przez restaurację hotelu Nowodworski należy wyróżnić Carpaccio z kaczki wędzonej, Rostbef Angus z krążkami cebulowymi i ziemniaczkami, pielmieni z masełkiem i kwaśną śmietaną i Stek amerykański T-Bone.

W restauracji organizowane są przeróżne imprezy okolicznościowe w tym: chrzciny, komunie, spotkania biznesowe czy urodziny. Specjalnie na takie okazje istnieje możliwość zamówienia grillowania z Szefem Kuchni.

Hotel Nowodworski – idealne miejsce na Twoje wesele

W związku z tym, że Hotel Nowodworski jest historycznym miejscem, to organizowane w nim wesela są naprawdę wyjątkowe. Swoją pałacową zabudową i elegancją wyróżnia się pośród innych obiektów, które znajdują się w Legnicy. Podczas wesela do dyspozycji gościu jest sala oraz duży ogród. Co więcej, wesele lub poprawiny mogą zostać zorganizowane w formie pikniku, grilla, a nawet garden party!

Hotele w Legnicy oferują sale konferencyjne, ale sala znajdująca się w Hotelu Nowodworskim jest najbardziej wyróżniającą się ze wszystkich. Atmosfera szlacheckiego dworku dodaje powagi oraz elegancji spotkań, które się tam odbywają. Do dyspozycji są dwie sale konferencyjne multimedialne dla 40 osób oraz jedna kameralna słoneczna dla 20 osób. Co więcej, dla klientów korzystających z oferty sal konferencyjnych noclegi dostępne są w specjalnej cenie.

W hotelu Nowodworskim znajduje się 20 komfortowych, nowoczesnych i klimatyzowanych pokoi oraz 3 eleganckie apartamenty. Dodając do tego duży, monitorowany parking i bezpieczny ogród z placem zabaw dla dzieci okazuje się, że hotel Nowodworski jest wyjątkowym i wartym uwagi hotelem.

Dodaj komentarz