Pomysły na kilkudniowe wycieczki szkolne

0
auto pomoc Słubice

Wycieczka szkolna to świetny sposób na integrację całej klasy.

Biuro podróży Turio oferuje właśnie to – przemyślane pomysły na wycieczki szkolne oraz przejęcie ciężaru związanego z jej organizacją. Nie są to gotowe, sztampowe wycieczki z katalogów, z których korzystają setki ludzi rocznie, a dostosowane do potrzeb klientów i oryginalne wyprawy dla zorganizowanych grup. Wspólna, klasowa eskapada zapewnia moc wrażeń oraz wspomnienia na zawsze, a także zacieśnia więzy przyjaźni pomiędzy kolegami i koleżankami z klasy. Zabierz podopiecznych na jednodniową, pełną przeżyć wycieczkę szkolną, albo zaplanuj kilkudniowy wyjazd z komfortowym noclegiem zapewnionym przez biuro.

Wybierz, uzgodnij i jedź!

Skorzystaj z bogatej historii ziemi podlaskiej i wyrusz z uczniami szlakiem dawnych siedzib tatarskich, cofnijcie się do czasów Jana III Sobieskiego i poznajcie historię muzułmańskiej mniejszości etnicznej w realiach Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Wedrzyjcie się do Puszczy Białowieskiej i podziwiajcie największą na świecie populacje żubra oraz pierwotny las, Światowe Dziedzictwo UNESCO. Wejdźcie na Śnieżkę i na zawsze utrwalcie w pamięci widok ze szczytu Karkonoszy. Bądź też przenieście się na północ i wskoczcie do morza podczas przemierzania plaży w Łebie. Odwiedźcie Wieliczkę i Sukiennice w Krakowie, Mysią Wieżę w Kruszwicy, Rynek Wrocławski, kultowe miejsca w najstarszych miastach Polski lub po prostu wsiądźcie na kolejkę górską w parku rozrywki Energylandia i przygotujcie się na zastrzyk adrenaliny! Uczniowie zawsze chcieli pojechać za granicę? Zwiedź z podopiecznymi Londyn, Berlin, Pragę czy Oxford i pokaż im obcą ale z pewnością interesującą kulturę. Jeżeli czynnikiem decydującym są pieniądze, jest zawsze opcja kilkudniowej wycieczki do miasta w Polsce, w tym jednego dnia zwiedzania zagranicznego miasta z powrotem na nocleg do ojczyzny.

Dodatkowo możesz nadać waloru pedagogicznego i skorzystać z ofert warsztatowych proponowanych przez biuro, dzięki czemu urozmaicisz wycieczkę oraz zaintrygujesz młodzież. Warsztaty z garncarstwa oprócz frajdy dla uczniów, rozwijają ich zdolności manualne a rozpoznawanie tropów zwierząt pozwala odczuć immersję Mamuciej Doliny. Biuro oferuje również czysto naukowe wyjazdy – zajęcia w Parkach Technologicznych i Centrach Naukowych w Warszawie czy Toruniu zamieniają teorię w przyjemną i namacalną praktykę, rozbudzając w uczniach pragnienie wiedzy.

Zdejmij stres związany z organizacją – skorzystaj z pomysłów i doświadczenia biura podróży.

Wszystkie wycieczki, zarówno jednodniowe, jak i kilkudniowe wycieczki szkolne są obciążone wymaganiami wynikającymi z najnowszych rozporządzeń Ministra Edukacji. Biuro podróży Turio tak organizuje wycieczki, by były one zgodne ze wspomnianymi przepisami, co zapewnia bezpieczeństwo dzieci i opiekunów. Skraca to również wszelkie formalności z tym związane. Mając za sobą doświadczenie wynikające z organizacji licznych wycieczek szkolnych biuro podróży Turio wie, jak możliwie najniższym kosztem zapewnić komfortową wyprawę, na której niczego nie zabraknie. Nie zapomnij sprawdzać regularnie strony internetowej biura – dostępne czasowo są wycieczki z oferty specjalnej po wyjątkowo niskich cenach.

Biuro podróży Turio w porozumieniu ze szkołami zainteresowanymi zorganizowaniem kilkudniowej wycieczki szkolnej dopracowuje każdy detal i modyfikuje ofertę w zależności od preferencji, potrzeb i środków. Jeżeli w ofercie dostępnej na stronie internetowej nie ma odpowiedniej propozycji wycieczki, jest możliwość skontaktowania się z biurem i realizacji całkowicie spersonalizowanej wycieczki na zamówienie.

Dodaj komentarz