Jak sprawić, że twoje perfumy utrzymywały zapach przez cały dzień?

0
Jak sprawić by perfumy utrzymywały się cały dzień?

Perfumy i makijaż mają niestety jedną wspólną cechę: z czasem zanikają. Ale jest kilka łatwych wskazówek, aby przedłużyć żywotność Twoich ulubionych perfum przez całą noc.

Sztuka perfumowania.

Pierwszą zasadą jest wybór właściwej formuły. Perfumy, woda perfumowa, woda toaletowa, woda kolońska, mgiełka: intensywność budzenia musi być dostosowana do różnych pór dnia i pogody. Wszyscy tego doświadczyliśmy. Nasze ukochane perfumy mogą stać się strasznie wzruszające, gdy są noszone w samym sercu lata.
Dla tych, którzy zdecydowali się na perfumy, wystarczy kilka kropli: za każdym płatkiem usznym, u podstawy szyi, w zagłębieniu dekoltu i nadgarstków oraz za każdym kolanem. Zaletą perfum jest to, że towarzyszą one ruchowi, ponieważ mają na celu stworzenie harmonii ze skórą użytkownika.
Woda toaletowa i perfumowana są uzupełnieniem perfum. Są one rozpylane na skórę, włosy i ubrania. Sublimują i intensyfikują sok z perfum.

Dla tych, którzy mieszkają w ciepłych i słonecznych regionach, mgiełka i woda kolońska pozostawiają lekkie i żywe wrażenie. Można je rozpylać przez cały dzień, dbając o to, aby nie uszkodzić skóry, ponieważ pod wpływem słońca, perfumy mogą powodować plamy lub podrażnienia.

Perfumowanie skóry i odzieży.

Pierwszą sztuczką, aby utrzymać przyjemną pobudkę przez cały dzień, jest zainwestowanie w żel pod prysznic i mleczko do ciała w celu uzupełnienia zapachu. Jednak niektóre perfumy nie oferują kosmetyków o rozszerzonym asortymencie. W tym przypadku poszukaj żelu pod prysznic lub balsamu do ciała, który jest zbliżony do zapachu perfum. W tym celu, określenie zakresu, do którego należą Twoje perfumy jest cennym atutem. Z orientalnym, dominują nuty paczuli lub piżma. Dla zapachów kwiatowych, to białe kwiaty jak magnolia, konwalia, lilia dolinowa i konwalia dolinowa są w centrum uwagi. Dla owocowych zapachów dominują nuty cytrusowe: cytrynowy lub mandarynkowy żel pod prysznic jest więc tylko rzeczą.
Mala rada: perfumuj swoje ubrania: bieliznę, koszulę, spodnie, a na koniec płaszcz. Zakończyć stosując perfumy w strategicznych miejscach. Dla tych, którzy podróżują, zaleca się również perfumowanie przedmiotu, który im towarzyszy: parasol, szalik, chusteczka wsunięta do torebki.
Odpowiednim rytmem w używaniu perfum jest połączenie rytuału z makijażem. Po przerwie obiadowej, skorzystaj z krótkiego przejścia przed lustrem toalety, aby nałożyć błyszczyk lub szminkę, dopasować cień do powiek i róż do policzków. Jest to również dobra okazja do wytarcia przedramion i dekoltu odświeżającą, pachnącą chusteczką. Rozpylić ponownie wodę toaletową na szyję, nadgarstki i za kolana.

Perfumy do białego rana.

Zbliża się randka? Wsuń swoje perfumy w sztyfcie do kieszeni. Ta pachnąca maść pozwala na dyskretne retuszowanie. Na czas snu, rozpylić wodę kolońską na poduszkę. Albo polubić Marylin Monroe: spać nago z kilkoma kroplami swojego ulubionego zapachu.

Dodaj komentarz