Przeprowadzany w naszym ośrodku szkoleniowym kurs na helikopter, to profesjonalne szkolenie skierowane do  osób pragnących poruszać się maszyną latającą w przestrzeni powietrznej. Oferowany przez nas kurs na helikopter składa się z części praktycznej i teoretycznej.

Osoby uczestniczące w takim szkoleniu, jak kurs pilota helikoptera, po jego pozytywnym zaliczeniu mogą starać się o przyznanie im takiego dokumentu, jak legalna licencja na helikopter. W trakcie organizowanego przez nas szkolenia, kandydat powinien wylatać około 45 godzin z instruktorem i odbyć 100 godzin zajęć praktycznych. Uzyskanie dokumentu, jakim jest licencja pilota śmigłowca cena, pozwala w późniejszym czasie na zmianę swojej dotychczasowej profesji i stanie się zawodowym pilotem śmigłowca turystycznego. Wyżej wymieniony kurs umożliwia również wykonywanie lotów prywatnych,  na posiadanych przez siebie maszynach latających, z różnych lądowisk w Polsce i w Europie.

Kurs na helikopter – loty turystyczne śmigłowcem

Rekomendowany przez nas kurs na pilota helikoptera powinien poprzedzić tak zwany lot zapoznawczy. Dzięki niemu, potencjalny kandydat może jednoznacznie ustalić, czy długotrwałe przebywanie na pokładzie maszyny latającej, nie powoduje u niego frustracji, leku lub stresu. Warto wiedzieć, że każda legalnie wydana licencja pilota helikoptera, którą można otrzymać po ukończeniu organizowanego przez nas szkolenia, jest szansą na zmianę swojej dotychczasowej kariery zawodowej. To dokument, który pozwala na legalne pilotowanie maszyn turystycznych, mieszczących na pokładzie aż 4 osoby.

Jak uzyskać licencję PPL H?

Licencja  PP H daje możliwość pilotowania helikopterów firmowych i wycieczkowych. Polecany przez nas kurs pilota śmigłowca, umożliwia naukę pilotażu maszyny latającej pod okiem wyszkolonego instruktora. Osoby zastanawiające się, jak zostać pilotem śmigłowca i zmienić swój dotychczasowy zawód, mogą złożyć podanie do siedziby naszego ośrodka szkoleniowego. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące tego, czym jest licencja na helikopter. Atrakcyjny cenowo kurs pilota helikoptera wymaga, aby jego uczestnik miał ukończone co najmniej 17 lat i przeszedł odpowiednie testy medyczne. Osoba poddana badaniom otrzymuje stosowne orzeczenie lotniczo-lekarskie, minimum klasy drugiej.

Organizowane przez nasz ośrodek kursy na helikopter to ogromna szansa dla osób marzących o lataniu. Kursant po zaliczeniu egzaminu jest w stanie samodzielnie pilotować maszynę, która na pokładzie może przewozić  czterech pasażerów, jak również ładunek umieszczony w przedziale.

Dodaj komentarz