W jakim miesiącu jechać na wyspę Bali

0
bali

Wakacje, znów będą wakacje

Kiedy planujemy wakacje w Polsce najbardziej zależy nam na tym aby nasz urlop przypadał w okresie wakacyjnym. Najczęściej powodem jest to, że również nasze dzieci mają w tym czasie wakacje. Poza tym, w tym okresie powinna być najlepsza pogoda. Jak wiemy jest to jednak tylko założenie, które coraz rzadziej się sprawdza. Może zdarzyć się także tak, że w firmie, w której pracujemy nie zawsze dostaniemy urlop w wymarzonym czasie. Na przykład ze względu na wzmożoną  produkcję nie mamy szans na urlop na przełomie lipca i sierpnia. Wtedy musimy zadowolić się innym terminem, z pozoru mniej atrakcyjnym. Jednakże jeśli myślimy o spędzeniu urlopu za granicą, spokojnie znajdziemy miejsce, w którym będziemy mogli cieszyć się piękną pogodą także poza sezonem. Jednym z takich miejsc jest właśnie wyspa Bali.

W jakim miesiącu jechać na wyspę Bali

Tak jak mówiliśmy, na wyspie Bali będziemy cieszyć się świetną pogodą przez cały rok. Jeśli więc zastanawiacie się w jakim miesiącu jechać na wyspę Bali odpowiedz jest prosta. Możecie udać się na urlop w jakim miesiącu macie ochotę czy tez możliwość. Kiedy waszym marzeniem było zawsze spędzić wakacje w malowniczym miejscu, gdzie od rana do wieczora będzie świeciło słońce i będą wysokie temperatury. Jeśli chcecie przenieść się do krainy tak odmiennej od tego co macie na co dzień. Kiedy chcecie poznać miejsce jednocześnie dzikie ale i otwarte na turystów, dzięki czemu zapewniające wczasy na najwyższym poziomie. Wyspa Bali to miejsce właśnie dla was.

Pora deszczowa na Bali

Kiedy zastanawiacie się w jakim miesiącu jechać na wyspę Bali, a ktoś wspomniał wam o porze deszczowej, która tam występuje. Powinniście wiedzieć więc, że nie jest to tak straszne jak wygląda. Deszcze na wyspie Bali nie mają nic wspólnego z tymi w naszym kraju. Deszcz to tylko deszcz i nie idzie w parze z całym pochmurnym dniem. Deszcze na Bali, owszem są gwałtowne, jednakże krótkotrwałe. Już po godzinie intensywnych opadów nad wyspę z powrotem wraca słońce i jak gdyby nigdy nic dalej możemy cieszyć się wspaniałą pogodą. pora deszczowa to okres od października do kwietnia. Jeśli jednak dobrze zaplanujemy dzień, a chwilę deszczu przeznaczymy na zjedzenie posiłku lub na odpoczynek, wcale nie zauważymy tego przejściowego pogorszenia pogody.

Dodaj komentarz