Jak spędzić urlop w Polsce?

0
Jak spędzić urlop w Polsce?

Każda chwila jest dobra by choć na chwilę wyrwać się do Zakopanego na imprezy firmowe. w tym mieście czeka na nas mnóstwo atrakcji. W co się bawić na zewnątrz ? Oto kilka naszych propozycji.

Rafting po Dunajcu

Spływ po rzece, pneumatycznym pontonem. Szansa dla każdego, którego marzeniem było pływać zawodowo, ale nurt zniósł go firmy! To właśnie podczas takiej imprezy integracyjnej, ma szansę pokazać swojego ducha regat!

Są jednak pewne wytyczne, potrzebny jest indywidualny nakład energii, umiejętność pracy zespołowej i apetyt na emocje.

Akcja – na ratunek

Wszyscy wiemy, jak ważna jest pierwsza pomoc zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Często zdarzają się sytuacje, gdy tracimy głowę.
Akcja polega na podzieleniu się na zespoły 4-6 osobowe, które pod okiem instruktora muszą opanować sytuacje – katastrofy i indywidualnego przypadku ofiary. Każdy zły ruch, kończy się kolejnym poważnym urazem ofiary. Grupa musi na bazie umiejętnej współpracy w grupie zbudować transport, udzielić pomocy poszkodowanemu i wygrać walkę z czasem. Akcje poprzedza wykład z ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy. Ważne, aby zaopatrzyć się w sportową odzież i obuwie, aby nic nie stało na przeszkodzie do uratowania ofiary.

Jeepy i quady w Zakopanem

Również ciekawą atrakcją na imprezę integracyjną mogą stać się quady i jeepy. Dla spragnionych wrażeń, ubogich w adrenalinę, dla młodych i starszych – dla każdego. Emocjonujące wyprawy po górskich bezdrożach. Imprezy integracyjne z jeepami/quadami to prawdziwa przygoda. Podczas zabawy sprawdzisz swoje umiejętności i zasiądziesz za kierownicą czterokołowca. Adrenalina i dobra zabawa gwarantowane.

Organizujemy wyprawy jeepami po Zakopanem

Park linowy

Parki linowe, to sztuczna sceneria, która już sama w sobie jest wielkim wyzwaniem dla początkujących. Dla wielu uczestników, jest to próba często pierwsza w życiu. Dlatego też, nad biorącymi udział w tej formie rozrywki, czuwają instruktorzy, gotowi do udzielania pomocy i rady.

Tyrolka, liną na skos

Bez wątpienia, coś dla spragnionych mocnych wrażeń, którzy wyskoczą z pracy choć na chwilkę. Na czym polega ta zabawa? Podpinasz się do specjalnej uprzęży i jedziesz po linie w dół. Podróż odbywa się pomiędzy dwoma rozmieszczonymi na różnych wysokościach punktami. Świetna okazja do integracji i możliwości porzucenia problemów i stresów na rzecz 150 – metrowego zjazdu.

Paintball

Paintball, jest spopularyzowaną formą atrakcji, towarzyszące wielu wyjazdom integracyjnym. Jest to doskonała dawka zabawy i adrenaliny, ale także opracowanie taktyki oraz współpraca zespołu, aby pokonać przeciwnika, by zdobyć główną nagrodę. Atrakcja dla tych, którzy lubią mocne wrażenia i sportową rywalizację. Dla każdego bez względu na to kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się w swoim zawodowym życiu.

Paralotnie

Czyli lot na paralotni. Pochodzi od spadochronu, cechuje się jednak większą sterownością i doskonałością. Używana najczęściej do rozgrywek sportowych, stała się podstawą do stworzenia hobby zwanego – paralotniarstwem. Oczywiście w tandemie z instruktorem!

Zorba, czyli zabawa kulą się toczy.

Tylko dla odważnych! Niech Twój świat stanie do góry nogami. Zapraszamy do środka kuli sferycznej. Po 150 metrach złapiemy Cię, a może… Bezpieczna zabawa dla każdego!

Zaprzecz grawitacji i pokaż na co Cię stać! Możesz poruszać się kulą sferyczną po lądzie, wodzie. Często też spotyka się pneumatyczne rampy do zjeżdżania, bo przecież bariery nie istnieją.

Dodaj komentarz