Skuś się na wypoczynek w górskim klimacie. Apartament basen Białka Tatrzańska

0
apartament Białka Tatrzańska

Zima to idealny czas, aby wybrać się w góry. Oczywiście wiele osób kocha obierać ten kierunek podróży niezależnie od pory roku. Nie ma co się dziwić, zachwycają one swoimi pięknymi widokami, pysznymi potrawami oraz ogólnym klimatem. Apartament basen Białka Tatrzańska to świetna okazja, by odpocząć w atrakcyjnym miejscu.

Nova Białka, czyli Apartament basen Białka Tatrzańska

Wybierając się w ciekawe miejsce, wiele osób zwraca również dużą uwagę na atrakcyjny nocleg. Mówiąc w skrócie, nie tylko widoki natury mają być piękne, lecz także miejsce, w którym będziemy wypoczywać czy spać. Idealnym miejscem może okazać się Nova Białka, gdyż nada się świetne niezależnie od okazji. Możemy wybrać się tam na romantyczny wyjazd z drugą połówką, ferie czy wakacje z rodziną, a nawet szalony wypad ze znajomymi. W ofercie znajdziemy apartamenty od 40 do 80 metrów kwadratowych, w których może nocować nawet 8 osób. Każdy z apartamentów wyposażony jest w kuchnię, w której bez problemu możemy przyrządzić śniadania, obiady czy kolacje. Oczywiście nie każdy przyjeżdża tu z myślą o gotowaniu, dlatego możemy liczyć na catering śniadaniowy. Co więcej, w pobliżu noclegu znajdziemy wiele ciekawych restauracji czy barów. Każdy kto zjawi się na miejscu samochodem może zostawić go na dużym parkingu, który bez problemu pomieści pojazdy wszystkich gości. Na miejscu możemy liczyć na dodatkowe udogodnienia w postaci: 

  • sauny ogrodowej
  • zadaszonego grilla
  • miejsca na stworzenie ogniska
  • placu zabaw
  • basenu czy balii z jacuzzi. 

Co ciekawego znajdziemy w okolicy apartamentu?

Z pewnością większość osób wie, że Białka Tatrzańska to niesamowite widoki, ale to nie wszystko co może zaoferować nam to miejsce. W okolicy apartamentu znajdziemy termy, które są idealnym miejsce do wypoczynku. Możemy się tam zregenerować po długim dniu na stoku lub po prostu zrelaksować. Miejsce to przyciąga turystów w każdym wieku. Możemy zobaczyć tam rodziny z dziećmi, a nawet starsze osoby, które korzystają z odnowy biologicznej. W pobliżu apartamentu znajdziemy również stoki narciarskie wraz w wyciągami. Równie ciekawą atrakcją jest lodowisko, na którym możemy wraz z rodziną spędzić miło czas. Dodatkowo, każdy kto nie wyobraża sobie niedzieli bez kościoła, będzie mógł wybrać się spacerkiem na mszę. 

Podsumowując, obiekt położony jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu której znajdziemy nie tylko ciekawe atrakcje, lecz także miejsca, w których dobrze zjemy. Dodatkowo w okolicy znajdują się: sklepy, apteka, przystanek autobusowy, a także rzeka.

Dodaj komentarz