Zdecyduj już teraz, jaki kierunek czarteru jachtu wybierzesz w te wakacje

0

Czy wiesz, że początek roku to jeden z najlepszych momentów na rezerwację jachtu? To czas ofert First Minute, a więc atrakcyjnych, niskich cen i bardzo dużego wyboru zarówno modeli jachtów, jak i kierunków czarteru. Wybór miejsca na wakacje na wodzie nie jest trudny — Europa oferuje wiele możliwości, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Dowiedz się już dzisiaj, który kierunek będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy i zorganizuj rejs swoich marzeń bez wychodzenia z domu!

Czarter jachtu w Europie

Europa słynie z jednych z najlepszych kierunków na rejs jachtem. Na miłośników jachtingu czekają tu świetnie wyposażone mariny, rozbudowana infrastruktura żeglarska, dobre warunki do pływania i doskonała pogoda (w niektórych krajach trwająca cały rok). Najpopularniejszym miejscem na czarter jachtów w Europie jest Chorwacja. Bogata kultura, sezon trwający przez 7 miesięcy, olbrzymia liczba marin i przyjaźni mieszkańcy są gwarancją udanego czarteru, niezależnie od naszego doświadczenia w jachtingu. Równie popularna jest Grecja ze świetną linią brzegową o długości ponad 15000 km, warunkami sprzyjającymi pływaniu jachtem i słynną na całym świecie kuchnią. Warte polecenia są także Włochy, w których na odwiedzających czeka zatrzęsienie zapierających dech w piersiach zabytków, bardzo obszerna oferta turystyczna i upalna pogoda. Dla osób, które uwielbiają słońce, najlepsza z kolei będzie Hiszpania, w tym Wyspy Kanaryjskie, na których wysokie temperatury panują cały rok.

Wybierz już teraz

Niezależnie od tego, który kraj wybierzemy na naszą wakacyjną przygodę na jachcie, możemy być pewni, że z dobrą wyszukiwarką znajdziemy oferty dopasowane do naszych oczekiwań pod względem ceny i wielu innych kryteriów. Wystarczy zaledwie kilka minut na znalezienie idealnego jachtu, a następnie jego rezerwację w interesującym nas terminie. Warto to zrobić, póki obowiązują oferty First Minute, dzięki którym możemy nie tylko sporo zaoszczędzić, ale także przebierać wśród wielu możliwości i zaplanować wyjazd dokładnie tak, jak będzie nam najwygodniej.

Czarter jachtu w Europie to doskonały pomysł na spędzenie wakacji z rodziną i przyjaciółmi — daje poczucie swobody, pozwala odkrywać interesujące miejsca i zakątki, a także sprzyja integracji i zabawie w gronie najbliższych. Nie zwlekaj — zdecyduj, gdzie popłyniesz w tym roku i ciesz się niesamowitą przygodą na wodzie!

Dodaj komentarz