Jak dopasować strój kąpielowy do sylwetki?

0

Wysoka lub niska, szczuplejsza lub z krągłościami – nie ważne jak wyglądasz, musisz wiedzieć, że jesteś gotowa na sezon bikini! To nie sylwetka sprawia, że świetnie czujemy się na plaży, ale dopasowany kostium kąpielowy. Dobrze dobrany strój sprawi, że będziemy czuć się pewniej. A to w końcu podstawa urlopowego relaksu! Zobacz jak dopasować strój kąpielowy do sylwetki. 

Strój kąpielowy dla jabłka 

Figura jabłka charakteryzuje się szczupłymi nogami i wąskimi ramionami. Natomiast krągłości gromadzą się w okolicy brzucha. Tego rodzaju sylwetkę możesz bardzo łatwo zbalansować wybierając dwuczęściowy strój kąpielowy z podwyższonym stanem. Wysoki stan optycznie wyszczupla talię i podtrzymuje brzuch. Dobrym rozwiązaniem jest także kostium jednoczęściowy z marszczeniami w talii oraz podkreślonym dekoltem. Lekko uniesione piersi wydłużają sylwetkę i równoważą proporcję. 

Trzecią propozycja jest tankini. Jeżeli nie czujesz się pewnie w obcisłym kostiumie, to też nie ma co się przymuszać. W końcu to Ty masz się czuć pewnie i dobrze. Dlatego dla tych pań, które nie lubią odkrytego brzucha lub obcisłych kostiumów proponujemy tankini, czyli bikini łączące bluzkę ze strojem kąpielowym. Tankini zakrywa brzuch i jest zwiewny. To dwuczęściowy kostium z górą w formie topu kąpielowego. Rozwiązanie modne i wygodne. 

Strój kąpielowy dla gruszki 

Zostajemy jeszcze przy owocach. Figura gruszki charakteryzuje się wąskimi ramionami, szczupłą talią i większymi biodrami. Krągłości gromadzą się w okolicach ud oraz pośladków. W tym przypadku również sprawdzi się bikini z podwyższonym stanem. Majtki dodatkowo podkreślą talię i zrównoważą szerokość bioder. Żeby wyrównać proporcje wybierz górę z szerokimi ramiączkami, które lekko poszerzą ramiona. Drugą propozycją jest gładki kostium jednoczęściowy z brazylijskim wycięciem. Mocno wykrojony dół optycznie wyszczupli biodra, natomiast góra na szerokich ramiączkach podkreśli górną część ciała. Chcesz zobaczyć przykładowe kostiumy i wybrać coś dla siebie? Więcej w sklepie online

Strój kąpielowy dla kolumny 

Figura kolumny, nie bez powodu się tak nazywa. Szczupłe ramiona i wąskie biodra oraz mało widoczna talia wysuwają takie skojarzenie. Kobiety z figurą kolumny najczęściej chcą podkreślić talię. Jak to zrobić? Wybierz jednoczęściowy kostium z wycięciami po bokach. Wycięcia podkreślą talię i optycznie sprawią wrażenie wcięcia osy. Oczywiście nie możemy pominąć majtek z wysokim stanem. W tym sezonie to zdecydowany hit i co ważniejsze pasują do każdego typu figury.

Dodaj komentarz